cmihut
Timisoara,#2Author of original report
Thu, October 21, 2010
Dupa discutii cu vanzatorul a acceptat returnarea produsului si astfel mi-am primit banii inapoi. Consider ca am avut si eu partea mea de vina pentru ca am comunicat problema doar prin intermediul email-ului si ei au ceva probleme cu comunicarea pe partea asta. Daca as fi folosit numerele de telefon poate problema ar fi fost rezolvata mai repede. Este clar ca au fost amabili si au acceptat returnarea produsului astfel ca problema mea a fost rezolvata.
cmihut
Timisoara,#3Author of original report
Tue, October 19, 2010
Atasez poze cu telefonul livrat